Oficjalna lista Polskich fanek 1D

 

Widziałam wiele list Polskich fanów 1D. Były małe, miały po kilka/kilkanaście osób. Postanowiłam założyć blog, który będzie spisem wszystkich fanów tego zespołu. Jest nas bardzo wiele! Pomóżcie stworzyć jedną wielką oficjalną listę!
Zaczynamy od tego, aby rozgłosić tego bloga. Jeśli wam na tym zależy to bądźcie częścią tego i zapiszcie się do jednej wielkiej oficjalnej listy. Udostępniajcie tego bloga na swoich twitterach, photoblogach, facebookach, blogach i innych stronach jakie tylko posiadacie.   
 
Chcemy wiedzieć ile jest fanek One Direction w Polsce.
 Chcesz być dodana do oficjalnej listy? Co trzeba zrobić:
Wyślij swoje imię, nick z twittera, wiek na OneDirection111@onet.pl w tytule wpisując LISTA.
Swoje dane przesyłajcie w powyższej kolejności.

Przykład:  Ola - @MójNick, 18 lat
 
Lista bedzie aktualizowana w każdą sobotę.
P.S. Zgłoszenia w komentarzach NIE są brane pod uwagę.Edit: Jeśli kogoś nie ma na liście, a wysłał zgłoszenie powodem może być wysłanie zgłoszenia np. bez wieku. Nie pełych informacji nie dodawałam na listę. Lecz jeśli wszystko dobrze wysłałaś, napisz w komentarzu, że nie widzisz siebie i jaki masz nick. Być może jesteś na liście, a nie możesz się znaleść. Wtedy powiem ci, jaki masz numerek.

Oficjalna lista Polskich fanek 1D

Polish Directioners

2012-06-08 21:55
1.Klaudia-@klaudia9420, 9 lat 2.Paulina-@palka3412, 12 lat 3.Eliza-@ElizaDikkenberg, 13 lat 4.Patrycja-@CrazyMajesia, 15 lat 5.Julia, 12 lat