Przedstawienie bohaterów

2012-10-01 16:54

Jennifer Steward:

 

pogodna i zwariowana dziewczyną, na której twarzy gości bez przerwy uśmiech. Jest ona z początku dość nieśmiała i niepewna siebie, ale gdy już kogoś pozna chętnie się otwiera. Jest osobą godną zaufania , która potrafi ostro zaszaleć.Uwielbia się śmiać i swym śmiechem zaraża innych. Dla swojej przyjaciółki jest zdolna zrobić wszystko , traktuje ją jak siostrę. Swoje uczucia kryje w sobie i woli o nich nie mówić bo "inni mają swoje problemy i nie chce zaprzątać im głowy swoimi". Ma cudowny głos, ale nie śpiewała nigdy przed nikim nawet przed rodzicami. Jedyna osobą jest jej przyjaciółka-siostra Elanor. Chciałaby zrobić karierę muzyczną ale jest zbyt nieśmiała.Gra na gitarze klasycznej i basowej, fortepianie i perkusji. Czy pewien chłopak pomoże jej uwierzyć w siebie? ;D
 
Eleanor Peazer:
 
to bardzo szalona dziewczyna , lubiąca imprezy . Ma 19 lat . Kocha i umie śpiewać . Eleonor jest szczupłą osobą , wysoką o zielonych oczach . Ma dość długie jasne brązowe włosy . Kocha One Direction a jej największym marzeniem jest Harry Styles . Ma wielkie plany na przyszłość związane ze śpiewem i chce je zrealizować ze swoją najukochańszą przyjaciółką Jenifer , traktuje ją jak własną siostrzyczkę.
 
Harry Styles:
 
Harry Styles(Hazza)- członek zespołu One Direction.Ma 17 lat , ma czterech przyjaciół jednak Louis Tomlinson jest jego cudowny głos. Jest singlem ,ale chciałby poznać dziewczynę, która będzie go kochać za to jaki jest naprawdę.Ma duże powodzenie u dziewczyn, jednak on czeka na te jedyną.
 
 
Louis Tomlinson:
 
Louis Tomlinson(Lou)- członek zespołu One Direction.Brat Alex.. Najlepszy przyjaciel Harry'ego . Oprócz tego przyjaźni się także z pozostała czwórką chłopaków, lecz nie łączy ich tak silna więź przyjaźni jak z Harry'm.Ma 20 lat i wszystkich rozśmiesza.Uwielbia jeść marchewki, czym czasami rozśmiesza przyjaciół.Co śmieszniejsze panicznie boi się gołębi. Jest singlem . Mógłby mieć  "każdą dziewczyne , jednak czego na dziewczynę która będzie go pociągała i będzie miała TO COŚ.
 
Liam Payne:
 
Liam Payne(Daddy Direction)- członek zespołu One Direction. Ma 18 lat i w zespole uchodzi za "Tatusia". Jest chyba najbardziej zrównoważony z chłopaków. Przyjaźni się ze wszystkimi z zespołu, ale największa więź łączy go z Zaynem Malikiem.Boi się łyżek , czym rozśmiesza wszystkich dookoła. Z początku się wydaje nieśmiały i cichy , ale jak się go pozna bliżej odkrywa się jego prawdziwe
oblicze ;). 
 
Niall Horan:
 
Niall Horan(Nialler)-członek zespołu One Direction.Ma słabość do jedzenia. Ma 18 lat i uwielbia się przytulać. Nie ma dziewczyny , bo czeka na tę jedyną a poza tym  nie chce zranić fanek. Uwielbia grać na gitarze. Często w domu siada i gra cokolwiek a słowa same mu płyną z ust.Przywiązuje się szybko do osób wokoło niego. 
 
Zayn Malik:
 
Zayn Malik(Mummy Direction, DJ Malik)- członek zespołu One Direction. W zespole uchodzi za tego "próżnego". Nie rozstaje się ze swoim lusterkiem. Jest dość cichym  chłopakiem. Ze wszystkimi się przyjaźni tak samo ,ale największa więź łączy jego i Liama.Chłopcy często nazywają go "mamusią zespołu " gdyż dba o wszystkich.Ma 18 lat i tak jak wszyscy nie ma dziewczyny. Boi się zranić fanek, a poza tym czeka na tę jedyna. 
 
      Pierwszy rozdział powinien pojawić się dziś, a o której to nie powiem wam.