‘Hartbreaker’ nie będzie singlem nowej płyty! – potwierdzone

2012-06-30 09:46

Wiemy już że Hartbreaker nie będiz esinglem nowej płyty 1D Nall w rozmowie z MTV News powiedział troche o pracy nad nowym albumem. I zemetował plotki dotyczące najnowszego singla, który rzekomo miał mieć tytuł ‘Heartbreaker’, a to jego wypowiedź:

Ostatnio nagrywaliśmy nowe piosenki. Kiedy wróciliśmy z Australii, mieliśmy parę tygodni wolnego, a potem wróciliśmy do studia, by stworzyć coś na nowy album. Napisaliśmy niesamowitą piosenkę, na której wyjście nie możemy się wszyscy doczekać… A ostatnio, kiedy spędziliśmy czas w Los Angeles, mieliśmy pięć dni wolnego od trasy, aby nagrać więcej piosenek właśnie w LA.. więc tak zrobiliśmy. Cały Lipiec i Sierpień poświęcimy na skończenie albumu. Wtedy będziemy rozmawiać o wyborze singla, bo przypuszczam, że wydamy go we wrześniu. Oczywiście nie mamy jeszcze dla tego ustalonej daty, musimy zacząć myśleć nad tym, usiąść z utworami, z managmentem, spojrzeć na wszystko. Zazwyczaj się zgadzaliśmy w takich sprawach, więc powinno obejść się bez żadnych spięć. Nie wiem w jaki sposób pracują inni, ale ludzie nie widzą spotkań, które organizujemy, spędzamy na nich całe dnie i rozmawiamy o płycie i jak piosenki będą ułożone na płycie i ogólnie o oprawie graficznej. Chcemy mieć tyle kontroli nad wszystkim, na ile to tylko możliwe.


Niall słyszał ponoć potwierdzone informacje o tym, że ich następnym singlem będzie ‘Heartbreaker’. Jak się okazuje, są to plotki wyssane z palca!

Powedział:

Przeczytałem o tym na twitterze. To kompletna bzdura. Nawet nie mamy w swoim repertuarze piosenki o tytule ‘Heartbreaker’.